Uçan Payanda Kadınları ile Girişimcilik ruhuna sahip, girişimci olmak isteyen ya da bu yolda pusula arayan kadınlara desteğimizi ulaştırmayı amaçlıyoruz!

“Kadın değişirse dünya değişir” inancı, bu yolda bize ilham veriyor ve bu ilhamı, ulaşabildiğimiz tüm kadınlara yaymak, büyütmek istiyoruz.

Kelimemizin özü, hareketimizin temeli; DESTEK! Sosyal sorumlulukta da odaklandığımız nokta Kadın Girişimcilere destek olmak.

BİZE KATIL

Uçan Payanda; mimari, inşaat, denizcilik gibi sektörlerde kullanılan, “yapılarda destekleyici unsur” anlamına geliyor.

Bizim topraklarımızda ise bir karşılığı daha var; “Eli Belinde/Eli Böğründe”. Kelimenin bu zenginliğini, kültürümüzde kadınların dayanışması olarak yorumladık; “Gücümüzü toplayıp birbirimize destek oluşumuzun” simgesi olarak gördük.

“Kadın değişirse dünya değişir” inancı, bu yolda bize ilham veriyor ve bu ilhamı, ulaşabildiğimiz tüm kadınlara yaymak, büyütmek istiyoruz.

Kendimiz de girişimciyiz, girişimcilik eğitimlerinde tecrübeli olan takımımızla, büyük resmi görmenizi sağlayacak bütünleşik eğitimler vermek, girişimci kadınların yol arkadaşı olmak için buradayız.

Neler Yapıyoruz?

Girişimcilik fikri olan, girişimciliğe adım atmış olan, bu yolculuğu başlatmış olan girişimcilere bütünleşik eğitimler veriyor, atölyeler düzenliyoruz.

Uçan Payanda Kadınlarına ihtiyaç duydukları alanlarda hem girişimci mentorluğu hem de iş hayatı tecrübesi olan takımımız tarafından verilen mentorluklarla payanda oluyoruz.

Gerek eğitmenlerimizin gerekse katılımcıların networküyle işlerini tanıtma ve geliştirme fırsatı, yatırımcılara ulaşma yolu yaratıyoruz.

  • Girişimcilik yolculuğunda pusula oluyoruz, girişimcilerin sistematik kurgulanmış eğitimlerle bütüncül bakabilmelerinde destek veriyoruz.
  • Ürünlerini/hizmetlerini doğru pazarlara sunmaları için yol gösteriyoruz.
  • Girişimlerinin pazarlama yolculuğunda kullandıkları fiziksel ve dijital kanalları tanıtıyor ve verimli kullanmalarını sağlıyoruz.
  • Ürünlerini/hizmetlerini doğru değere taşımalarında destek veriyoruz.
  • Girişimlerini doğru maliyet yapısında çalıştırmaları için yöntem gösteriyoruz.
  • Mali yükümlülükleriyle ilgili bilgi sahibi olup, ihtiyaçlarına yönelik tüzel kişiliklere kavuşmaları için geliştiriyoruz.
  • Marka patent konusunda bilinçlenerek emeklerini boşa harcamamaları için tüm önemli noktaları ortaya koyuyoruz.
  • Dijital Pazarlama enstrümanlarını doğru ve verimli kullanmalarına katkı sağlıyoruz, yol haritalarını çiziyoruz.

Uçan Payanda Kadınları İle Birlikte Hedeflerinize Bir Adım Daha Yakınsınız!

Girişimcilik fikri olan, girişimini hayata geçiren, girişimini geliştirmek için pusulaya ihtiyaç duyan tüm kadınlara, ihtiyaç duydukları her alanda, safhada desteğe hazırız. Bu desteği sağlarken elde edeceğimiz fonu, dezavantajlı bölgelerde, destekten mahrum kalan kadın arkadaşlarımıza aktaracağız; onların girişimleri için kullanacağız. Birbirimize payanda olacağız!

BİZE KATIL

Uçan Payanda Kadınları Çarşamba Sohbetleri

Tüm Eğitimler